Kontakt oss
se com

Medarbeidere

Gå direkte til avdeling:

Administrasjon Teknikk og Utvikling IT og Automasjon Kvalitetskontroll Logistikk (transport) Produksjon Salg og Marked Verksted

Administrasjon (Tilbake til toppen)

Anita Østro

Leder HR og Organisasjon

Anne Keth Markegård

Regnskapsansvarlig

Bjørn Gauteplass

Produksjonsplanlegger/Produktingeniør

Else Eivindsplass Hilde

Sentralbord og Lønn

Guro Langslet Lilleslåtten

Leder HMS- og Kvalitetsstyring

Marianne Haugeplass

Kontor og administrasjon

Peder Romslo

Økonomimedarbeider

Pål Gunnar Hallingstad

Leder Bygg og Eiendom

Roger Solland Reinton

Fabrikksjef

Stein Arne Pedersen

Driftsoperatør Bygg

Sverre Tragethon

Daglig Leder / Salg- og Markedssjef

IT og Automasjon (Tilbake til toppen)

Jostein Mæhlum

Systemansvarlig IT

Kåre Tragethon

Avdelingsleder IT & automasjon

Kvalitetskontroll (Tilbake til toppen)

Rolf Dahle

Leder avdeling for kvalitetskontroll

Ulrik Ström

Kvalitetskontroll

Øivind Ruud

Kvalitetskontroll

Logistikk (transport) (Tilbake til toppen)

Bjørn Håvard Steinnes

Truckfører

Dennis Bergseter

Truckfører

Gunnar Haugo

Transportkoordiantor

Jan Meinstad

Transportkoordinator

Jørn Fossly Groven

Truckfører

Kim Bråten

Avdelingsleder logistikk & Innkjøp

Linda Toyne

Lagermedarbeider

Marek Slowik

Planlegger Logistikk

Odd Arne Mørk

Truckfører

Ragnar Nicolaisen

Truckfører

Randi Tofting

Innkjøper og IFS-løsningsansvarlig

Simen Ruud Kristiansen

Truckfører

Produksjon (Tilbake til toppen)

Adnan Zeqiri

Produksjon

Ahmed Mohammud Ahmed

Produksjon

Aleksander Gram Sjøthun

Produksjon

Aliyar Borghei

Produksjon

Andreas Rønsgård Breie

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Anne Brit Nilsestuen

Produksjon

Arash Shivania

Produksjon

Armands Toms Varpa

Produksjon

Arnt Egil Torblaa

Produksjon

Børge Jensen

Produksjon

Eivind Holsen

Produksjon

Embrik Aresson Sveinunggard

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Embrik J. Øen

Produksjon

Filmon Embaye

Resirkulering

Frode Gilen

Produksjon

Gaute Kaslegard

Produksjon

Geir Ove Myro Tveite

Produksjon

Gerbrhan Weldemaniel Okbanse

Produksjon

Hanne Turvoll

Produksjon

Jan Torseth

Produksjon

Jens Petter Nyborg

Produksjon

Jostein Grue

Produksjon

Kjell Arne Teigen

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Kjell Inge Rudningen

Produksjon

Kristian Borgen

Produksjon

Kristian Moholt Langehaugen

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Kristian Reinton

Produksjon

Lars Endrestøl

Produksjon

Lars Inge Veslegard

Produksjon

Lars Lysåker

Produksjon

Lars Vegard Myrestølen

Produksjon

Matthias Egilson

Produksjon

Michael Pedersen

Produksjon

Mohammed H. Salih

Produksjon

Morten Arnestad

Produksjon

Morten Kolbjørnsen

Produksjon

Nathnael Yohannes Seyom

Produksjon

Navid Paulsen

Produksjon

Olav Reinton

Produksjon

Ole Roen

Produksjon

Per Christian Halstenshoff-Sanne

Produksjon

Runar Reinton

Produksjon

Sander Disen

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Stein Inge Dahle

Produksjon

Tekle Tadese Mebrahtom

Produksjon

Thomas Tesfay Hadgu

Produksjon

Trond Maudahl

Prosjektmedarbeider produksjon

Trym Solhaug

Produksjon

Vegard Moland

Produksjonstekniker

Salg og Marked (Tilbake til toppen)

Amund Haustveit

Salgssjef VA/ Industri

Anders Hauge

Marked- og kommunikasjonsansvarlig

Anne Sundrehagen

Kunde- og ordrebehandler

Lars Riise

Avdelingsleder Innesalg og Markedsstøtte

Olav Sataøen

Kunde- og ordrebehandler

Snorre Fladberg

Distriktsansvarlig Øst

Stine Bentzen

Kunde- og ordrebehandler

Tormod Haugstad

Innesalg

Teknikk og Utvikling (Tilbake til toppen)

Anders Tragethon

Teknikk & utvikling

Henry Ferl

Prosessingeniør

Steinar Tragethon

Teknikk og utvikling

Vetle Slåtto

Prosjektingeniør

Verksted (Tilbake til toppen)

Jardar Ryum Disen

Verkstedsmedarbeider

Jon Martin Uhlen

Verkstedsmedarbeider

Kai Rune Dahl

Verkstedsmedarbeider

Sander Bihaug Artmann

Lærling Industrimekanikerfaget

Sindre Slåtto

Verkstedsmedarbeider

Sondre Goberg

Avdelingsleder Verksted

Sondre Storlien

Verkstedsmedarbeider