Kontakt oss
se com

Medarbeidere

Gå direkte til avdeling:

Administrasjon IT & Automasjon Kvalitetskontroll Logistikk (transport) Produksjon Salg & Marked Verksted

Administrasjon (Tilbake til toppen)

Anders Tragethon

Teknikk & utvikling

Anita Østro

Leder HR og Organisasjon

Anne Keth Markegård

Regnskapsansvarlig

Bjørn Sorteberg

Fabrikksjef

Else Eivindsplass Hilde

Sentralbord og Lønn

Henry Ferl

Prosessingeniør

Steinar Tragethon

Daglig leder

Guro Langslet Lilleslåtten

Leder HMS- og Kvalitetsstyring

IT & Automasjon (Tilbake til toppen)

Kåre Tragethon

Avdelingsleder IT & automasjon

Jostein Mæhlum

Systemansvarlig IT

Kvalitetskontroll (Tilbake til toppen)

Rolf Dahle

Leder avdeling for kvalitetskontroll

Øivind Ruud

Lab-medarbeider

Logistikk (transport) (Tilbake til toppen)

Bjørn Håvard Steinnes

Truckfører

Gunnar Haugo

Transportkoordiantor

Jan Meinstad

Transportkoordinator

Kim Bråten

Avdelingsleder logistikk & Innkjøp

Marek Slowik

Truckfører

Odd Arne Mørk

Truckfører

Ole Johan H. Trondskog

Truckfører

Ragnar Nicolaisen

Truckfører

Randi Tofting

Innkjøpsansvarlig

Trond Maudahl

Lagermedarbeider

Simen Ruud Kristiansen

Truckfører

Produksjon (Tilbake til toppen)

Adnan Zeqiri

Produksjon

Ahmed Mohammud Ahmed

Produksjon

Anne Brit Nilsestuen

Produksjon

Arash Shivania

Produksjon

Armands Toms Varpa

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Arnt Egil Torblaa

Produksjon

Børge Jensen

Produksjon

Claus Rune B. Kollane

Produksjon

Dennis Bergseter

Produksjon

Eivind Holsen

Produksjon

Frode Gilen

Produksjon

Geir Ove Myro Tveite

Produksjon

Jan Torseth

Produksjon

Jostein Grue

Produksjon

Kjell Inge Rudningen

Produksjon

Kristian Borgen

Produksjon

Lars Inge Veslegard

Produksjon

Linda Toyne

Produksjon

Michael Pedersen

Produksjon

Morten Arnestad

Produksjon

Morten Kolbjørnsen

Produksjon

Nathnael Yohannes Seyom

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Navid Paulsen

Produksjon

Olav Reinton

Produksjon

Ole Olsen

Prosjektleder

Ole Roen

Produksjon

Roger Solland Reinton

Avdelingsleder Produksjon

Runar Reinton

Produksjon

Stein Arne Pedersen

Produksjon

Tov Norby Andersson

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Trym Solhaug

Lærling Produksjonsteknikkfaget

Ulrik Ström

Produksjon

Vegard Moland

Produksjonstekniker

Thomas Tesfay Hadgu

Produksjon

Gaute Kaslegard

Produksjon

Vetle Slåtto

Prosjektingeniør

Salg & Marked (Tilbake til toppen)

Amund Haustveit

Salgssjef VA/ Industri

Bjørn Gauteplass

Salgsingeniør

Lars Riise

Avdelingsleder Innesalg og Markedsstøtte

Olav Sataøen

Kunde- og ordrebehandler

Roar Sannem

Seniorrådgiver

Stine Bentzen

Kunde- og Ordrebehandler

Sverre Tragethon

Assisterende Daglig Leder / Salg- og Markedssjef

Anders Hauge

Markedsansvarlig

Snorre Fladberg

Distriktsansvarlig Øst

Verksted (Tilbake til toppen)

Jardar Ryum Disen

Verkstedsmedarbeider

Joakim Øen Haugen

Verkstedsmedarbeider

Jon Martin Uhlen

Verkstedsmedarbeider

Kai Rune Dahl

Verkstedsmedarbeider

Ola Sausgard

Verkstedsmedarbeider

Pål Gunnar Hallingstad

Vaktmester

Sondre Goberg

Avdelingsleder Verksted

Sondre Storlien

Verkstedsmedarbeider

Thomas Østro

Verkstedsmedarbeider